Jaką umywalkę wybrać do nowoczesnej łazienki?

Jaką umywalkę wybrać do nowoczesnej łazienki?

Planując zakup nowych dodatków do łazienki warto skupić się na rzeczach, które mają największy wpływ na komfort korzystania z niej przez domowników.

Niewątpliwie jedną z takich rzeczy jest umywalka. Nieodpowiednio dopasowana może nie tylko psuć wygląd całej łazienki, ale też stwarzać niewygody domownikom. Obecnie coraz częściej odchodzi się od tradycyjnych umywalek i zamiast nich stawia na bardziej designerskie rozwiązania. Jednym z nich są umywalki nablatowe.

Zalety umywalki nablatowej

Do największych zalet jakimi charakteryzują się umywalki nablatowe z pewnością należy zaliczyć pojemną misę, dzięki której można łatwiej umyć twarz bez chlapania na boki. Popularne umywalki tego typu wykonane są z ceramiki, co przekłada się na atrakcyjny wygląd i przystępną cenę.

Kolorowe płytki w łazience

Oprócz wymiany umywalki można również rozważyć zakup nowych płytek, szczególnie że obecnie dostęp do rozmaitych kolorów i wzorów jest praktycznie nieograniczony. Świetnie prezentują się płytki marokańskie, które wprowadzają radosne kolory do łazienki. Z każdym rokiem zyskują one coraz większą popularność w polskich domach, więc warto zastanowić się nad takim wyborem. Te niewielkie dzieła sztuki dostępne do powieszenia w łazience wytwarzane są ręcznie. Do ich produkcji wykorzystuje się przede wszystkim cement, marmur, pigmenty oraz piasek. Ściana lub podłoga wyłożona takimi płytkami na pewno zaskoczy gości korzystających z tego pomieszczenia. Dzięki temu nie trzeba później kupować żadnych dodatkowych ozdób.

2 Komentarze do “Jaką umywalkę wybrać do nowoczesnej łazienki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *